Łupek dachowy – naturalna perfekcja

Każdy, kto spotkał się z pokryciem jakim jest naturalny łupek dachowy z pewnością zwrócił uwagę na wyjątkową formę architektoniczną dachu z kamienia. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż łupki dachowe to pokrycie stworzone dla inwestorów ceniących sobie unikalny charakter budynku, styl i elegancję.Ł upek dachowy to oprócz efektu wizualnego pokrycie dachowe bliskie ideałowi.

Łupek naturalny to także pokrycie dachowe, które pozwala pokryć każdą, nawet najbardziej skomplikowaną bryłę dachu czy też elewacji.

Łupek naturalny, który stworzyła natura,  to pokrycie również długowieczne i odporne na warunki zewnętrzne. Spowodowane jest to tym, że wysokiej klasy łupek  dachowy poprzez dziesiątki lat nie traci swoich właściwości.Pokrycie dachowe z kamienia jest więć świadomym wyborem na pokolenia i inwestycją w naturalne pokrycie dachowe przyjazne zdrowiu i środowisku. Łupek kamienny to pokrycie o bardzo długiej tradycji, szczególnie w Europie. Używany do krycia i ozdabiania najbardziej okazałych budowli naszej cywilizacji (katedry, pałace, zamki, budowle kultury i użyteczności publicznej) dach z kamienia jest w chwili obecnej z powodzeniem stosowany w nowoczesnym budownictwie.Naturalne łupki dachowe z wyselekcjonowanych złóż, w przeciwieństwie do imitacji dachów z kamienia oraz kamieni niewiadomego pochodzenia , spełniają najwyższe standardy techniczne, jakościowe i estetyczne, dzięki czemu łupek skalny i pokrycie kamienne staje się  w świadomości architektów i inwestorów materiałem pokryciowym najwyższej klasy.

 

JAKOŚĆ PIZARRAS

Firma Pizarras przy współpracy ze specjalistami z Instytutu Geologii Uniwersytetu Warszawskiego posiada własny system kontroli oraz badania łupka dachowego, określania jego właściwości i możliwości zastosowania. Dzieki wnikliwej analizie surowców oraz własnej kontroli procesu produkcji nasza oferta zawiera wyselekcjonowane rodzaje kamieni dachowych.

more

baner_kontakt_z_nami.jpg