Wizja

Pragniemy być najlepszym partnerem w dziedzinie dostaw, zastosowania oraz rozwiązań technicznych w zakresie zastosowania łupka dachowego na rynku.

Wartości, które najwyżej cenimy:

  • Współdziałanie
  • Doskonalenie
  • Najwyższa jakośc usług


Aktywny rozwój naszej firmy oraz naszych partnerów w duchu przedsiębiorczości, wysoki poziom etyczny i moralny, doskonała obsługa, konkurencyjność i partnerstwo na lata to kluczowe wartości firmy. Firma kieruje się zasadami współpracy i wzajemnego zaufania, starając się ,aby z klientami, partnerami oraz innymi firmami z branży łączyły ją długotrwałe, partnerskie relacje.

Prawo, moralność i etyka - dla firmy, którą cechuje wysoki poziom etyczny i bardzo duże poczucie odpowiedzialności za oferowane produkty i rozwiązania - to bardzo ważne pojęcia.

Pizarras Polska prowadzi działalność w sposób uczciwy, zgodny z prawem i interesami kraju. Pracownicy postępują w oparciu o przejrzyste zasady dotyczące procesu podejmowania decyzji.

Nieustanne doskonalenie i wymiana uwag z kluczowymi firmami z branży na całym świecie ma na celu nieustanne podnoszenie naszej wiedzy i kompetencji. Doskonały poziom usług uzyskiwany jest dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby rynku.

Firma Pizarras będąc świadoma potrzeb klientów, aktywnie rozwija zakres swoich usług oraz stale przedstawia nowe rozwiązania odpowiadające zmieniającym się okolicznościom.

 

JAKOŚĆ PIZARRAS

Firma Pizarras przy współpracy ze specjalistami z Instytutu Geologii Uniwersytetu Warszawskiego posiada własny system kontroli oraz badania łupka dachowego, określania jego właściwości i możliwości zastosowania. Dzieki wnikliwej analizie surowców oraz własnej kontroli procesu produkcji nasza oferta zawiera wyselekcjonowane rodzaje kamieni dachowych.

more

baner_kontakt_z_nami.jpg