Wykonawstwo

wykonastwo_1.jpgObszar ciągłego doskonalenia naszej firmy to nie tylko oferta materiałowa, to również doświadczenia związane z wykonawstwem.


Poprzez lata doświadczeń osoby z naszej firmy uczestniczyły w wielu szkoleniach praktycznych oraz teoretycznych w takich krajach jak: Francja, Niemcy, Hiszpania.


W chwili obecnej nasza firma współpracuje z firmami dekarskimi, organizując szkolenia i seminaria, dostarczając próbki towarów i nowości produktowe oraz aktywnie uczestnicząc w rozwiązywaniu problemów, które wykonawcy spotykają w trakcie realizacji.

Bardzo uważnie słuchamy również uwag, sugestii i spostrzeżeń firm współpracujących, aby stale podnosić jakość naszej oferty oraz usług.

wykonastwo_2_.jpg
Naszym klientom polecamy wyłącznie doświadczone i sprawdzone ekipy wykonawcze.

Zapraszamy do kontaktu z nami firmy dekarskie, chętne do wzięcia udziału w szkoleniach.

 

 

JAKOŚĆ PIZARRAS

Firma Pizarras przy współpracy ze specjalistami z Instytutu Geologii Uniwersytetu Warszawskiego posiada własny system kontroli oraz badania łupka dachowego, określania jego właściwości i możliwości zastosowania. Dzieki wnikliwej analizie surowców oraz własnej kontroli procesu produkcji nasza oferta zawiera wyselekcjonowane rodzaje kamieni dachowych.

more

baner_kontakt_z_nami.jpg